Kdaj:
Alpsko društvo Stratus
+386/(0)40 648 444
Pohod s krpljami @ Golte

Vabimo vas na enodnevni izlet s krpljami po Golteh, po razgibani planoti na vzhodnem obrobju Kamniško-Savinjskih Alp. Hoja po globokem snegu in utiranje gazi v nedotaknjeni belini, uživanje v tišini in piknik sredi ničesar, povišan srčni utrip in pekoča bolečina v stegenskih mišicah, globoko dihanje in polna pljuča svežega zraka… Za udeležbo na izletu potrebujete le željo po novem doživetju in osnovno telesno pripravljenost, da boste na izletu lahko zares uživali.

Komu je izlet namenjen? Vabimo vse, ki uživate v gibanju po zasneženih prostranstvih, dih jemajočih razgledih, utiranju svoje gazi v globokem snegu, nepozabnem doživetju. Program: Zbor na parkirišču pri spodnji postaji nihalke, vožnja z nihalko na Golte, prikaz pravilne uporabe krpelj, hoja, “piknik” sredi ničesar. Strošek: 25 € zajema organizacijo izleta. Potrebna oprema: manjši nahrbtnik, vremenskim razmeram primerna športna oblačila, gamaše, pohodni čevlji, rokavice, kapa, prva pomoč, sončna očala, sončna krema, rezervna oblačila, termovka, energijske ploščice, oreščki ali suho sadje. Tehnična oprema: krplje, pohodne palice.

Dodatno: 11 € povratna vožnja z nihalko, 5 € izposoja krpelj.

Prijave in informacije: Sprejemamo pisne prijave (mail, fb, sms). Število udeležencev je omejeno. Minimalno število udeležencev za izvedbo je šest ljudi.

Podatki za nakazilo:
Alpsko društvo Stratus, Gosposvetska 51, Maribor,
Banka: DH d.d.
Swift koda banke: HDELSI22
račun: SI56 6100 0000 9449 505
sklic:SI99

Opomba: V primeru slabe vremenske napovedi se izlet prestavi ali odpove.

Organizacija: Alpsko društvo Stratus in Zeleno jabolko Sport

Spletna prijava